FAQ PDF Drukuj Email

1. Dla kogo jest przeznaczony portal gabinetzwierzen.pl ?

Portal przeznaczony jest dla wszystkich osób, które mają potrzebę podzielenia sie z kimś swoimi problemami dnia codziennego, a często nie posiadają takich osób lub nie chcą obciążać swoich najbliższych dodatkowymi zmartwieniami.
Jeżeli jesteś osobą, która chce się podzielić swoimi doświadczeniami życiowymi z innymi to również ten portal to umożliwia i jest dla Ciebie.

2. Jak moge przedstawić swój problem ?

Aby móc przedstawić swój problem lub wypowiedzieć sie na portalu gabinetzwierzen.pl należy być Użytkownikiem portalu, czyli należy załozyć konto uzytkownika. Następnie przejść do zakładki FORUM i w pełni korzystać z jego zasobów.

3. Jak obsługiwać forum i co oznaczają poszczególne jego funkcje.

Na forum umieszczone są główne zagadnienia tematyczne, w których każdy użytkownik ma prawo zamieścić swoje tematy oraz brać udział w dyskusjach. Należy więc wybrać odpwiednie forum a następnie, za pomocą funkcji NOWY TEMAT, umieścić interesujący nas problem.
Użytkownik ma prawo więc brać udział  zarówno we własnych tematach jak i innych użytkowników.

4. Na czym polega funkcja SZYBKA ODPOWIEDŹ  i czym różni się od ZAMIEŚĆ ODPOWIEDŹ?

W dyskusjach można brać udział w dwojaki sposób: poprzez szybką odpowiedź - wówczas użytkownik w sposób najprostszy bierze udział w dyskusji,  lub poprzez funkcję zamieść odpowiedź - wówczas oprócz odpwiedzi, może zamieścić komentarz, a także dołączyć dowolny załącznik (sposób zamieszczania załączników określa również regulamin)

5.  Co to jest SUBSKRYBCJA?

Aby ułatwić kontakt użytkownika z forum na którym umieścił swój tamat, bądź bierze udział w innych dyskusjach, może on skorzystać z funkcji subskrypcji, która polega na automatycznym powiadamianiu go drogą mailową, na wskazany podczas rejestracji adres internetowy, o zamieszczeniu odpowiedzi innych uzytkowników na interesujący go temat.

6. Od kogo i jakich informacji mogę oczekiwać ?

Każdy użytkownik portalu może oczekiwać opinii, informacji od innych Użytkowników portalu gabinetzwierzen.pl. Portal nie jest miejscem udzielania porad przez specjalistów.

7. Czy umieszczając swój problem na portalu muszę się podpisywać ?

Każdy Użytkownik portalu zakładając konto jest zobligowany do podania właściwego konta e-mail w celu aktywacji zakładanego konta. Na portalu będzie występował tylko jako osoba pod wybranym przez siebie nick'iem, czyli internetowym pseudonimem.

 

Reklama