Idea portalu PDF Drukuj Email

 

Idea portalu...

Każdy człowiek ma jakieś problemy: ze sobą, z rodziną, z dziećmi, z  żoną, z pracą, z brakiem pracy, z brakiem pieniędzy, z nadmiarem pieniędzy, z kariera zawodową i wiele, wiele innych, z którymi to problemami nie zawsze umie sobie poradzić.

Chciałby na ten temat rozmawiać, chciałby aby go ktoś wysłuchał… Najbliżsi!??.. Niejednokrotnie ten człowiek boi się, że właśnie Ci najbliżsi nie rozumieją albo wyśmieją jego problemy.

Inni, wręcz nie mają żadnej osoby, z którą mogliby porozmawiać bo są samotni. Samotni z wyboru, z charakteru, z powodu życiowych tragedii i innych sytuacji.

Dla takich właśnie ludzi: biednych, bogatych, samotnych, sfrustrowanych, zagubionych, zdradzonych, skrywających tragiczne tajemnice, a także dla wybrańców losu, którzy chcieliby o swoim szczęściu i powodzeniu opowiedzieć innym, utworzyliśmy GABINET ZWIERZEŃ.

Do GABINETU ZWIERZEŃ każdy może wejść nierozpoznawalny, i może pisać o wszystkim, co go dręczy, niszczy, co zadowala, cieszy, o swoich nadziejach, rozczarowaniach, po to, żeby z tymi problemami nie być pozostawionym samemu sobie.

Bo w samym środku każdego z nas jest promyk nadziei, jeśli sami go nie dostrzegamy potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam zobaczyć go na nowo.

 

Reklama